Praha, únor 2019 – Michal Tesař a David Průdek prostřednictvím své firmy NEWTON Business Development, a.s. společně s Jindřichem Ullrichem ze skupiny ppm factum investovali do dynamicky se rozvíjejícího projektu nutričně vyvážených nápojů SHAKE-IT. Cílem investice je zejména expandovat na zahraniční trhy a urychlit vývoj nových produktů.

Společnost Fronies s.r.o. vyrábí cereální nápoje SHAKE-IT již téměř dva roky. SHAKE-IT je drink, který spolehlivě zasytí, je to jídlo ve formě nápoje, je to snack, který lze jednoduše vypít. Nápoj je složen jen z přírodních surovin, z ingrediencí, které mají na tělo pozitivní vliv a jejich kombinace vytváří nutričně vyvážený mix. SHAKE-IT neobsahuje žádná doplněná aromata, barviva, konzervanty a můžete si tak být jisti, že pod každou položkou ve složení se vám v hlavě promítne obrázek ingredience, nikoliv chemický vzorec. SHAKE-IT je bez lepku, je vhodný pro vegany a má vysoký obsah bílkovin, vlákniny a nízký glykemický index. Nejen pro sportovce byla vyvinuta speciální proteinová varianta nápoje.

Všechny nápoje SHAKE-IT představují zdravou alternativu fastfoodových jídel. Vhodné jsou např. jako vydatná snídaně, svačina nebo i rychlý oběd, pokud nestíháte.  Nápoje jsou baleny v ikonických obalech, jejichž moderní design vychází ze stylu pop-artového umělce Roye Lichtensteina. Do kelímků s cereáliemi a ostatními ingrediencemi podle chuti stačí dolít mléko nebo vodu. A drink pak jen protřepat … a vychutnat!

SHAKE-IT si získal mnoho spokojených zákazníků jak z široké veřejnosti, tak i z oblasti profesionálních sportovců. Je aktuálně k dostání ve více než 200 obchodech převážně zdravé výživy, specializovaných e-shopech či na  sportovištích.

Noví investoři ve společnosti získali 25% podíl, majoritu vlastní zakladatelé a hlavní tváře projektu – bratři Honza a Pavel Frončekovi.

Více informací o SHAKE-IT:

https://shake-it.cz/
https://www.instagram.com/shake.it.cool/
https://www.facebook.com/SHAKE.IT.COOL/

Štítky: